KLASA III A

wychowawca:
mgr Teresa Kloc

  1. Barbuzińska Kamila
  2. Bartniczuk Katarzyna
  3. Borucka Kinga
  4. Czarnecka Agata
  5. Dłużniewska Natalia
  6. Gabryelski Tomasz
  7. Iwaniuk Monika
  8. Józefczuk Jakub
  9. Jurczyk Anna
  10. Karczmarska Małgorzata
  11. Kierepka Artur
  12. Kloc Anna
  13. Kloc Grzegorz
  14. Jędruszak Daniel
  15. Kloc Magdalena
  16. Kondratiuk Łukasz
  17. Kuryluk Mariola
  18. Matuszak Justyna
  19. Suszyński Łukasz
  20. Ścioch Agnieszka
  21. Styś Emanuel
  22. Szawuła Michał
  23. Trzaskowski Przemysław
  24. Watrak Magdalena
  25. Witkowski Damian
  26. Winiarska Karolina
  27. Wołosiuk Anna

KLASA III B

wychowawca:
mgr Joanna Romanowska

  1. Bedliński Grzegorz
  2. Darnia Wiloeta
  3. Duda Małgorzata
  4. Kata Mirosław
  5. Kister Andrzej
  6. Kister Elwira
  7. Klusek Tomasz
  8. Kobyłka Joanna
  9. Kiwatkowska Żaneta
  10. Meksuła Magdalena
  11. Mikos Ewelina
  12. Miszczuk Dorota
  13. Olko Magdalena
  14. Oraczewska Katarzyna
  15. Ozimek Robert
  16. Paradowski Łukasz
  17. Staszczak Wanda
  18. Szymańska Jolanta
  19. Tkaczyk Kamila
  20. Watrak Łukasz
  21. Wdowicz Kamil
  22. Wiltosiński Paweł
  23. Zięba Monika
  24. Zuzaniuk Monika

KLASA III C

wychowawca:
mgr Janina Kudelska

  1. Dorsz Agnieszka
  2. Forysiuk Paweł
  3. Kister Joanna
  4. Klimek Agnieszka
  5. Kołodziejczyk Rafał
  6. Kot Michał
  7. Kotowicz Emil
  8. Leszczyńska Justyna
  9. Pasek Emilia
  10. Rusek Magdalena
  11. Seroka Katarzyna
  12. Skórak Piotr
  13. Szelest Jolanta
  14. Szot Agata
  15. Szponar Tadeusz
  16. Szwarczyński Adam
  17. Śliwka Sabina
  18. Tęcza Andrzej
  19. Uzarek Edyta
  20. Woźny Łukasz
  21. Wyrostek Kamil
  22. Zuzaniuk Katarzyna
  23. Żuk Arkadiusz

KLASA III D

wychowawca:
mgr Maria Kosacka

  1. Bartniczuk Ewa
  2. Bartoszewska Monika
  3. Bartoszewski Przemysław
  4. Bastrzyk Agnieszka
  5. Bednaruk Grzegorz
  6. Bochra Marcin
  7. Bonat Agnieszka
  8. Dąbek Krystyna
  9. Kamela Weronika
  10. Kirszak Kamil
  11. Kociuba Katarzyna
  12. Kołodziej Łukasz
  13. Marczewski Michał
  14. Oraczewska Justyna
  15. Pogorzelska Małgorzata
  16. Sapuła Tomasz
  17. Szurek Justyna
  18. Szymańska Agnieszka
  19. Szymański Jarosław
  20. Wójcik Anna
  21. Imbirowicz Krystyna

KLASA III E

wychowawca:
mgr Ilona Wróblewska

  1. Choma Marcin
  2. Czarnecka Justyna
  3. Gdańska Izabela
  4. Jung Jakub
  5. Jung Marcin
  6. Kasprzak Karolina
  7. Kierepka Izabela
  8. Krasoń Agnieszka
  9. Kuchciak Monika
  10. Kułaczkowska Monika
  11. Niemiec Bartłomiej
  12. Parasion Paweł
  13. Sierpień Iwona
  14. Skoczylas Miłosz
  15. Skomra Krzysztof
  16. Skurak Monika
  17. Trojan Dominika
  18. Urbaniak Grzegorz
  19. Zając Arkadiusz