GRONO PEDAGOGICZNE

W Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi im. 7 Pułku Ułanów Lubelskich w Cycowie zatrudnieni są nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje zawodowe, którzy w swoich działaniach dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych kierują się dobrem uczniów, troską o ich zdrowie oraz bezpieczeństwo.


Nauczyciele Przedszkola, Szkoły Podstawowej oraz Gimnazjum w Cycowie:

  • mgr Iwona Baczyńska - wychowanie przedszkolne
  • mgr Agnieszka Barcikowska - język rosyjski
  • mgr Jolanta Bartniczuk (nauczyciel dyplomowany) - język rosyjski
    • Egzaminator w gimnazjum w części humanistycznej
  • mgr Marian Bartniczuk (nauczyciel dyplomowany) - technika
  • mgr Grzegorz Bedliński - wychowawca świetlicy
  • mgr Dariusz Bednaruk (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie fizyczne
  • mgr Bernarda Bogusz (nauczyciel dyplomowany) - historia/sztuka
    • Egzaminator w szkole podstawowej
  • mgr Katarzyna Borowczyk – wychowanie przedszkolne
  • mgr Edyta Borowiec-Oziemczuk - wychowanie przedszkolne
  • mgr Justyna Chaciewicz - wychowanie fizyczne
  • mgr Renata Chaciewicz-Bogacz (nauczyciel dyplomowany) - przyroda
  • mgr Małgorzata Cybulska (nauczyciel dyplomowany) - fizyka
  • mgr lic. Anna Cyfra (nauczyciel dyplomowany) - religia
  • mgr Edyta Czerniak - informatyka/technika
  • mgr Teresa Dąbek - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Sylwia Delekta-Prokopiuk (nauczyciel dyplomowany) - bibliotekoznawstwo, wos
    • Egzaminator w gimnazjum w części humanistycznej
  • mgr Magdalena Dziewa-Tarczyluk - wychowanie przedszkolne
  • mgr Żaneta Duńska-Kwasowiec - wychowanie przedszkolne
  • mgr Katarzyna Ganczaruk - chemia
  • mgr Fabiola Golan (nauczyciel dyplomowany) - matematyka
  • mgr Joanna Górnik (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Monika Grochowska (nauczyciel dyplomowany) - język polski
  • mgr Małgorzata Jaworska - wychowanie przedszkolne
  • mgr Eliza Jóśko - wychowawca świetlicy
  • mgr Iwona Jóźwik - język angielski
  • mgr Katarzyna Kalbarczyk - wychowanie przedszkolne
  • mgr Małgorzata Kania (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie fizyczne
  • mgr Liudmyla Kapasiuk - muzyka
  • mgr Monika Kapłan – geografia
  • mgr Jolanta Karwat - język angielski
  • mgr Ewa Kierepka - wychowawca świetlicy
  • mgr Ewa Kloc (nauczyciel dyplomowany) - sztuka
    • Egzaminator w szkole podstawowej
  • mgr Anna Kołodziej - wychowawca świetlicy, język polski
  • mgr Maria Kosacka (nauczyciel dyplomowany) – historia
  • mgr Agnieszka Kotyńska - wychowanie przedszkolne
  • mgr Anna Kozak-Okońska (nauczyciel dyplomowany) - język polski
    • Egzaminator w gimnazjum w części humanistycznej
  • mgr Beata Łaski (nauczyciel dyplomowany) - religia
  • mgr Violetta Marciniak (nauczyciel dyplomowany) - język polski
  • mgr Aneta Matuszak - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Edyta Misiewicz-Hulewska - język angielski
  • mgr Wacław Modrzyński (nauczyciel dyplomowany) - technika/informatyka
  • mgr Iwona Niemiec (nauczyciel dyplomowany) - pedagog szkolny
  • mgr Aneta Niespodziewańska - muzyka
  • mgr Marta Nowacka (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Joanna Nowaczek (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie fizyczne
  • mgr Monika Oraczewska - wychowawca świetlicy
  • mgr Tomasz Oziemczuk - wychowanie fizyczne
  • mgr Edyta Partyka - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Zbigniew Pasternak (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie fizyczne
  • mgr Ewa Pasztelan (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Agnieszka Pawlak - język angielski
  • mgr Małgorzata Popow (nauczyciel dyplomowany) - matematyka
    • Egzaminator w gimnazjum w części matematyczno-przyrodniczej
  • mgr Ewa Pułka (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
    • Ekspert (Nr w rejestrze: MENiS/12093/Eks)
  • dr Joanna Romanowska (nauczyciel dyplomowany) - język polski
  • mgr Zbigniew Rutkowski (nauczyciel dyplomowany) - technika
    • Ekspert (Nr w rejestrze: MENiS/5400/Eks)
  • mgr Ewa Rycombel - wychowanie przedszkolne
  • mgr Beata Sagan-Zalewska (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Katarzyna Seroka-Świeca - wychowanie przedszkolne
  • mgr Elżbieta Sidorowska (nauczyciel dyplomowany) - język polski/bibliotekoznastwo
    • Ekspert (Nr w rejestrze:MENiS/6583/Eks)
    • Egzaminator w szkole podstawowej
  • mgr Małgorzata Siroń - biologia
  • mgr Zofia Słonina (nauczyciel dyplomowany) - fizyka
  • mgr Bogusława Sochaj - religia
  • mgr Edyta Sosnowska (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie przedszkolne
  • mgr Anna Stefańczyk (nauczyciel dyplomowany) - język rosyjski
    • Egzaminator w szkole podstawowej
  • mgr Wanda Szawuła (nauczyciel dyplomowany) - język polski
    • Ekspert (Nr w rejestrze: MENiS/7674/Eks)
    • Egzaminator w gimnazjum w części humanistycznej
  • mgr Anna Szponar - wychowanie przedszkolne
  • mgr Tomasz Szymona – psycholog
  • mgr Agnieszka Tokarska – wychowawca świetlicy
  • mgr Justyna Tomasiak (nauczyciel dyplomowany) - język angielski
  • mgr Maria Urbaniak - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Agnieszka Widzińska (nauczyciel dyplomowany) - historia/wos
  • mgr Ilona Wnuk - wychowanie przedszkolne
  • mgr Paulina Wronisz - język angielski
  • mgr Ilona Wróblewska (nauczyciel dyplomowany) - matematyka
    • Egzaminator w gimnazjum w części matematyczno-przyrodniczej
  • Pani Monika Zalewska - wychowanie fizyczne
  • mgr Anna Żmuda - wychowawca świetlicy
  • Pani Dorota Żóraw - wychowanie przedszkolne

Nauczyciele Filialnej Szkoły Podstawowej w Bekieszy:

  • mgr Urszula Bargiel - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Irena Hauzer (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Grażyna Żydek - religia

Nauczyciele Filialnej Szkoły Podstawowej w Świerszczowie:

  • mgr Cepel Magdalena (nauczyciel dyplomowany) - historia, wychowanie fizyczne
  • mgr Enskajt Eliza - matematyka, przyroda
  • ks. mgr Jaworski Marek - religia
  • mgr Kotuła Agata - język angielski
  • mgr Kloc Sabina (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Lembowicz Elżbieta - język angielski
  • mgr Pawluk Ewa (nauczyciel dyplomowany) - wychowanie przedszkolne
  • mgr Radko Anna - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Samoluk Ewa (nauczyciel dyplomowany) - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Stopyra Elżbieta - wychowawca świetlicy
  • mgr Wichrowska Jolanta (nauczyciel dyplomowany) - język rosyjski, język polski