obrazek

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2012/2013

3 września 2012 r.

„Wykształcenie to dobro,
którego nic nie jest w stanie nas pozbawić.”


Po dwumiesięcznej przerwie rozpoczynamy kolejny rok szkolny, z nadzieją i z przekonaniem, że przyniesie wiele pomyślnych dni, pozwoli zrealizować ambitne plany, dostarczy dużo satysfakcji.

W bieżącym roku szkolnym naukę w Zespole Szkół pobierać będzie ok. 700 uczniów rozmieszczonych w 14 oddziałach w szkole podstawowej i 12 w gimnazjum. Do 6 oddziałów przedszkolnych uczęszczać będzie ok. 160 dzieci.


Drodzy Uczniowie!

Głęboko wierzę, że będzie to rok obfitujący w nowe doświadczenia, które przyniosą ze sobą ogrom życiowej wiedzy. Życzę Wam z całego serca, aby zdobywanie wiedzy było dla Was źródłem prawdziwej radości i satysfakcji. Niech nie zabraknie Wam sił do realizacji pasji i pogłębiania zainteresowań. Stawiajcie sobie ambitne cele i wytrwale dążcie do ich realizacji.

Drodzy Nauczyciele, życzę, by nie zabrakło Wam zapału i cierpliwości, pogody ducha, pozytywnego nastawienia w każdym dniu pracy i wytrwałości w trudnych chwilach.

Życzę wszystkim, aby rok szkolny 2012/2013 przyniósł wiele satysfakcji! Niech będzie to rok wolny od trosk i problemów, przepełniony sukcesami zarówno edukacyjnymi, zawodowymi, jak też osobistymi.


Dyrektor
Zespołu Szkół w Cycowie
mgr Zbigniew Rutkowski

Zdjęcia: Paweł Enskajt.
galeria

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2012/2013

3 września 2012 r.
obrazek