obrazek

Komplet zwycięstw biegaczy Zespołu Szkół w Cycowie

3 października 2012 r.

W rozegranych w Cycowie dn. 03.10.2012r. Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych gospodarze odnieśli sukces pokonując wszystkie szkoły z terenu powiatu, zarówno w kategorii podstawówek jak i gimnazjów.

Niesprzyjająca pogoda nie odstraszyła entuzjastów biegania, na starcie stanęło 13 reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjów.

Uroczystego otwarcia i zakończenia zawodów dokonali: sekretarz powiatu Kazimierz Radko, Wójt Jan Baczyński vel Mróz oraz dyrektor ZS w Cycowie Zbigniew Rutkowski. Okazałe puchary ufundowało Starostwo Powiatowe w Łęcznej.

Po dwa zespoły z każdej kategorii reprezentować będą powiat w rozgrywanych w Cycowie dn.05.10.2012r. zawodach szczebla rejonowego.


Zespoły które uzyskały awans do zawodów rejonowych

(dziewczęta – szkoły podstawowe)

  1. SP Cyców – opiekun Justyna Chaciewicz
  2. SP Jawidz – opiekun Jerzy Bartosiewicz

(chłopcy – szkoły podstawowe)

  1. SP Cyców – opiekun Joanna Nowaczek
  2. SP Ludwin – opiekun Grzegorz Sajnaj

(dziewczęta - gimnazja)

  1. GM Cyców – opiekun Dariusz Bednaruk
  2. GM Spiczyn – Lech Wasilczyk

(chłopcy – gimnazja)

  1. GM Cyców – opiekun Tomasz Oziemczuk
  2. GM Spiczyn – Lech Wasilczyk
Tekst: Dariusz Bednaruk.
Zdjęcia: Kinga Jarmolińska.
galeria

Komplet zwycięstw biegaczy Zespołu Szkół w Cycowie

3 października 2012 r.
obrazek

Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców)