obrazek

Piknik integracyjny klas IV

26 września 2012 r.

Dnia 26 września uczniowie klas IV przyszli do szkoły bez plecaków z książkami, za to z piłkami, skakankami i... kocykami, gdyż czekała ich wyprawa na piknik integracyjny. Słońce dopisało, humory również i o godzinie 8 czwartoklasiści wraz ze swoimi wychowawczyniami wyruszyli na boisko pod lasem. Tu czekały na nich takie atrakcje jak: pieczenie kiełbasek, gry zespołowe, zabawy integracyjne, czyli rekreacja na świeżym powietrzu. W pikniku udział wzięły:

  • Klasa IV A z wychowawczynią Moniką Grochowską
  • Klasa IV B z wychowawczynią Iloną Wróblewską
  • Klasa IV C z wychowawczynią Ewą Kloc

Z pomocą w organizacji imprezy przyszli niezawodni rodzice. Czwartoklasiści wrócili z pikniku zmęczeni, ale zadowoleni ze wspólnie spędzonego pięknego dopołudnia.

Tekst:Monika Grochowska.
Zdjęcia: Monika Grochowska.
galeria

Piknik integracyjny klas IV

26 września 2012 r.
obrazek

Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców) Zespół Szkół w Cycowie (Cyców)