Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym

27 kwietnia w Szkole Podstawowej w Cycowie na obiektach sportowych „Orlik” rozegrane zostały Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym. Startowały cztery drużyny - dwie w kategorii dziewcząt i dwie w kategorii chłopców. W kategorii dziewcząt i chłopców wygrali reprezentanci Szkoły Podstawowej w Cycowie, a drugie miejsca w obu kategoriach zajęła Szkoła Podstawowa w Spiczynie.

2. Koniszewska Anna – 150 pkt.
  3. Zarzycka Oliwia, Słowikowska Pola – 131 pkt.

Klasyfikacja indywidualna chłopców:

1. Pleskot Karol – 166 pkt.
  2. Bernat Alan – 152 pkt.
  3. Chudzik Oskar – 148 pkt.

Zawody zorganizowane przez Zespół Nauczycieli Wychowania Fizycznego podsumował dyrektor szkoły Zbigniew Rutkowski wręczając uczestnikom dyplomy. Uczniów do zawodów przygotowali Justyna Chaciewicz i Dariusz Bednaruk.

Dziękujemy uczestnikom za sportową rywalizację i życzymy zwycięzcom sukcesów na zawodach rejonowych które zostaną rozegrane w Chełmie dn.17.05.2023 r.

Tekst: Dariusz Bednaruk. Zdjęcia: Tomasz Oziemczuk.